Національна дитяча гаряча лінія

Атестація педагогічних працівників 2023/2024 навчальний рік

У відповідності до п. 4, 5 Розділу ІІІ Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985, «протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення інформації педагогічний працівник, який атестується, може подати до атестаційної комісії документи, що, на його думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення...».

Рекомендований перелік документів:

• інформація про здійснення методичної роботи (участь у професійних конкурсах, проведені майстер-класи, семінарські заняття, тренінги, виступи на засіданнях педагогічної ради, шкільних та районних засідань методичних об’єднань, посилання на методичні розробки, статті на освітніх платформах тощо );
  • інформація про здійснення виховної роботи;
  • інформація про здійснення позакласної роботи з предмета, у т.ч. результати роботи з обдарованими дітьми;
  • результати навчання учнів;
  • інформація про соціальну активність (участь у фестивалях,  у громадських зборах, робота в мікросоціумі школи, волонтерська діяльність) тощо.

Інформацію про курси підвищення кваліфікації за період з вересня 2019 року по даний час просимо надіслати у вигляді сертифікатів та зведеної таблиці за формою:

Дата отримання сертифіката

Назва курсів підвищення кваліфікації

Організація, яка видала сертифікат

Кількість годин

Педагогічний працівник, який атестується, може подати до відповідної атестаційної комісії документи в паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів (формат PDF, кожен документ в окремому файлі) надсилається на адресу електронної пошти [email protected] до 16.10.2023 включно.

Для проведення позачергової атестації до 20 грудня до атестаційної комісії педагогічні працівники можуть подавати заяви за формою, наведеною в додатку 1.

УХВАЛЕНО

на засіданні атестаційної комісії

від 09.10.2023

Графік засідань атестаційної комісії І рівня

в 2023/2024 навчальному році

Дата засідання

1

1. Про план роботи атестаційної комісії та розподіл функціональних обов’язків між її членами на 2023/2024 навчальний рік.

2. Про дотримання нормативних документів про атестацію педагогічних працівників України.

3. Про список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації в 2024 році, строки проведення їх атестації.

4. Про порядок розгляду поданих педагогічними працівниками документів.

2.

1. Про розгляд поданих педагогічними працівниками документів.

2. Про порядок вивчення практичного досвіду педагогічних працівників, які атестуються .

3.

1. Про розгляд заяв педагогічних працівників на позачергову атестацію.

3

1. Про результати вивчення практичного досвіду педагогічних працівників, які атестуються .

4

1. Про розгляд атестаційних листів педагогічних працівників, які атестуються.

2. Про результати атестації педагогічних працівників у 2024 році.