Національна дитяча гаряча лінія

Зарахування учнів до закладу освіти

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом заяв

батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладу загальної середньої освіти у 2024 році здійснюватиметься

з 08 квітня по 31 травня

та на вільні місця після 15 червня

до початку навчального року

у відповідності до вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367.

Спроможність ХЛ №55 щодо набору 1-х класів

на 2024/2025 навчальний рік

Структура мережі по класам

Кількість учнів у класі

Мова навчання

1-А

українська

В Україні поки триває воєнний стан. Тому подача документів у заклад освіти може здійснюватись:

• безпосередньо в закладі освіти за попереднім записом за телефоном (057)725-18-36;
  • через електронний сервіс https://school.isuo.org/

Для прийому дітей до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

1. Заяву батьків про зарахування до 1-го класу;

2. Копію свідоцтва про народження дитини;

3. Медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/0;

4. Копію документа, що підтверджує місце проживання (реєстрації) дитини.

Право на першочергове зарахування до гімназії мають:

• діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу підтверджене;
  • діти, які є рідним (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у гімназії;
  • діти працівників гімназії.

Пропонуємо ознайомитись з відеоінструкцією для батьків по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".