29 серп. 2022

День пам'яті захисників України

29 серпня вшановується День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Класні керівники провели тематичні години спілкування.
29 серп. 2022

Електронні версії підручників

На офіційному сайті гімназії в розділі “Електронні підручники 2022-2023 навчальний рік” розміщені електронні версії підручників, за якими будуть навчатися учні у 2022/2023 навчальному році
24 серп. 2022

День Незалежності України

24 серпня всі українці відзначають головне свято країни – День Незалежності. У цьому році це свято має особливо важливе значення, наш народ уже півроку відважно протистоїть російському агресору, об’єднавшись у боротьбі за свободу та незалежність, за право жити у вільній країні, продемонструвавши всьому світу героїзм та незламність духу. У десятках країн світу в цей день пройдуть заходи, присвячені підтримці України, її незалежності.
23 серп. 2022

З днем народження наше нескорене, найулюбленіше місто на планеті!

23 серпня наш рідний Харків відзначає подвійне свято – День міста та День визволення від нацистських загарбників.     Ми безмежно любимо наше місто та пишаємося ним, тому це свято всіх, хто тут народився й виріс, хто приїхав, щоб залишитися назавжди в місті з особливим колоритом, традиціями та славною історією. Класні керівники провели виховні заходи до свята, учні з різних куточків України і за кордоном взяли участь у флешмобі до Дня Державного Прапора.
15 серп. 2022

Методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України

- методичні рекомендації щодо проведення бесід (у тому числі і у режимі онлайн) з учнями закладів загальної середньої освіти з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами ( лист МОН України від 17.03.2022 за номером 1/3485-22); - лист Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 19.04.2022 за номером 22/7.2-1840-22; - основи безпеки життєдіяльності в умовах бойових дій: методичні рекомендації для позашкілля: (https:// mon.gov.ua/ua/news/osnovi- bezpeki-zhittyediyalnosti-v-umovah-bojovih-dij-metodichni-rekomendaciyi-dlya-pozashillya).
13 серп. 2022

Участь учнів гімназії в міському конкурсі «Присвята рідному місту»

З 08.08.2022 по 19.08.2022 з метою формування в молодого покоління високої патріотичної свідомості, згуртованості та національної єдності, почуття гідності й гордості за свій народ, виховання безперечної любові до рідного міста, шанобливого ставлення до його історії та культури Департамент освіти Харківської міської ради пропонує учням та освітянам закладів освіти взяти участь у міському конкурсі творчих робіт «Присвята рідному місту». Учні гімназії долучилися до конкурсу та надіслали свої роботи. Кращі роботи будуть розміщені протягом серпня на Telegram-каналі «Присвята рідному місту». 23 серпня, у День міста, у Telegram-каналі будуть оприлюднені імена переможців Конкурсу.
10 серп. 2022

Вітаємо випускників гімназії з високими результатами з НМТ

08.08.2022 року оприлюднено офіційні результати проходження нашими випускниками НМТ. Учні гімназії отримали найвищі результати. 200 балів отримали такі учні: 1) Ахмедов Єльдар - з історії України та математики; 2) Білозуб Данило - з української мови та математики; 3) Івченко Артур - з математики; 4) Ткаченко Євген - з математики; 5) 200 балів з усіх предметів з НМТ отримала Підвербна Софія - з української мови, математики та історії України; 6) Стриженко Костянтин - з історії України; 7) Кукліч Микита - з математики; 8) Феденко Софія - з математики; 9) Туренко Іван - з математики; 10) Майборода Анастасія - з української мови та математики; 11) Крутько Маргарита - з математики. Вітаємо учнів гімназії!!! Вітаємо вчителів: Лісовенко Наталію Леонідівну, Ходацьку Олену Вікторівну, Почуєву Олену Анатоліївну, Надуєву Наталю Леонідівну!!!
1 серп. 2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога»

Державна служба України з надзвичайних ситуацій з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розробила примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога». Крім того, ДСНС проведено роботу з розроблення іншої актуальної інформації, що може бути використана населенням під час війни: - брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»; - рекомендації щодо дій населення в умовах надзвичайної ситуацій воєнного характеру; - інформація про організацію укриття населення під час надзвичайних ситуацій у фонді захисних споруд цивільного захис
1 серп. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2022 року. Переглянути всі інформ-релізи можна за посиланням.
28 лип. 2022

28 липня - День Української Державності

Сьогодні, 28 липня 2022 року, Україна вперше відзначає нове державне свято — День Української Державності. Датою свята обрали 28 липня – день вшанування пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира. Саме за князювання Володимира християнство стало державною релігією Київської Русі. На будівлі закладу було установлено Державний Прапор України. Класними керівниками були проведені в онлайн-режимі тематичні заходи з нагоди свята: бесіди, виховні години "Україна в умовах незалежності", "Українське державотворення від давнини до сьогодення", "Україна: шлях у майбутнє" тощо.