13 черв. 2022

Про вручення випускникам, які перебувають за межами України, документів про базову та повну загальну середню освіту

У Міністерстві освіти і науки України повідомляють, що випускники закладів загальної середньої освіти, які перебувають за кордоном, можуть отримати документи про базову середню та повну загальну середню освіту в закордонних дипломатичних установах України в країні перебування.
11 черв. 2022

Розпочато реєстрацію на участь у додатковій сесії НМТ.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що вступники, які не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, проте мають бажання проходити тестування, можуть зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ. Реєстрація доступна до 20 червня на сайті УЦОЯО.
10 черв. 2022

МОН затвердило Концепцію національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходи щодо її реалізації до 2025 рок

Міністерством освіти і науки України видано наказ від 06.06.2022 № 527, яким затверджено Концепцію національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходи щодо її реалізації до 2025 року. Крім того, документом визнано втрату чинності наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах».
6 черв. 2022

КОНФЕРЕНЦІЯ ГІМНАЗІЇ

29.06.2022 о 17.00 в режимі онлайн відбудеться конференція гімназії. Платформа, де буде проводитися конференція – Meet. Ідентифікатор конференції та пароль буде наданий учасникам конференції додатково. До порядку денного включені наступні питання: 1. Звіт директора гімназії про діяльність у 2021/2022 навчальному році. 2. Звіт батьківського комітету гімназії про діяльність у 2021/2022 навчальному році. Делегатами конференції будуть представники батьківської громадськості, педагогічного колективу та учнів гімназії.
4 черв. 2022

Звернення до вчителів шкіл, які вимушено перебувають за кордоном

Шановні вчителі, які вимушено перебувають за кордоном у зв’язку з агресією росії проти України. Нам важлива ваша думка. Якщо ви потребуєте професійної підтримки за кордоном, маєте бажання розвиватися та вдосконалювати свої навички, Державна служба якості освіти України пропонує пройти опитування, попередньо зареєструвавшись за формою (https://forms.gle/bcQVMPy2eFwsiuNM9). Фахівці Служби особисто проведуть з вами розмову, що не займе багато часу. Дякуємо за довіру! #UAразом
4 черв. 2022

Вибір підручників для 5 класу

Педагоги закладу ознайомлювались із електронними версіями оригінал-макетів підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників (5 клас), а також із онлайн-презентаціями авторських концепцій підручників на youtube-сторінці ІМЗО. Після цього вчителями гімназії з переліку підручників було здійснено вибір проектів підручників з кожної назви. Остаточне рішення щодо вибору підручників було схвалено на засіданні педагогічної ради гімназії, про що складено відповідний протокол

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2022 року
3 черв. 2022

«День відкритих дверей у Telegram»

Лист Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» від 30.05.2022 № 66-01-24/89 щодо проведення 05 червня 2022 року об 11.00 онлайн-заходу: «День відкритих дверей у Telegram»
3 черв. 2022

Міжнародний проєкт  dComFra «Рамка цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян»

Лист офісу цифрових компетентностей Харківського національного університету радіоелектроніки, в рамках реалізації міжнародного проєкту dComFra «Рамка цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян» щодо можливостей пройти безкоштовні курси

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Сьогодні в закладі було проведено свято Останнього дзвоника. Учнями-лідерами учнівського самоврядування було зроблено відео до свята, яке можна переглянути за посиланням.