10 квіт. 2022

Увага!

З понеділка відновлюється освітній процес Відповідно до листа Департаменту освіти Харківської міської ради від 08.04.2022 №01-22/621/22, на підставі методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 01.04.2022 №290, з урахуванням ситуації, яка склалася у м. Харкові в умовах воєнного стану в Україні, у закладі освіти з 11.04.2022 відновлюється освітній процес. Навчання буде організовано виключно в дистанційному форматі, з використанням платформи Classroom в асинхронному та, по можливості, синхронному режиму взаємодії.
8 квіт. 2022

Реєстрацію продовжено

Шановні випускники! Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07 квітня 2022 року № 1/3961-22 термін реєстрації на ЗНО, яку необхідно здійснити для участі в національному мультипредметному тесті, продовжено до 19 квітня 2022 року. Більше інформації за посиланням.
7 квіт. 2022

Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року

4 квіт. 2022

Лист МОНУ від 17.03.2022 № 1/3482-22

Про посилення координації
2 квіт. 2022

ВСТУПНА КАМПАНІЯ У 2022 РОЦІ

Пропонуємо ознайомитись з інформацією щодо вступної кампанії у 2022 році .
2 квіт. 2022

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ ДО ЗВО

Шановні друзі, війна змінила наші життя, і певні події складно планувати. Однак якщо ви цього року розглядаєте можливість вступати до закладів вищої освіти України, будь ласка, ознайомтеся з поданою інформацією. Оперативне інформування про всі новини щодо вступної кампанії на сайті УЦОЯО - testportal.gov.ua
1 бер. 2022

Про розробку освітніх програм

З 01.03.2022 розпочинається розробка освітніх програм на 2022/2023 навчальний рік. Запрошуємо до співпраці учнів та їх батьків.
23 лют. 2022

Районний тур міського конкурсу "Учень року-2022"

Сьогодні учні закладу Печенізька-Ткачова Марія учениця 10-А класу (номінація - "Творча особистість") та Махно Алеся учениця 11-Б класу (номінація - "Спортсмен року") взяли участь у конкурсі. Під час конкурсного випробування учасники демонстрували ораторську майстерність, самопрезентації про свої досягнення. Журі оцінювало знання, культурний та інтелектуальний рівень розвитку претендентів. Бажаємо дівчатам перемоги!
22 лют. 2022

Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2022 року Україна і світ відзначають День рідної мови. У гімназії пройшли заходи щодо відзначення Дня рідної мови. Найменші здобувачі освіти 1-4 класів взяли участь у проведенні брейн –рингу на знання рідної мови, лінгвістичних іграх "Мовна скарбничка", під час яких із задоволенням використовували Lego цеглинки, складали слова, знаходили слова та прислів’я про мову. У рамках цього дня проведений виховний захід для учнів 1-4 класів "Українська мова – наша мова", на якому діти переглянули відео-казки "Казка про втрачену мову", "Як народ забув свою мову". Для учнів 5-11 класів пройшли тематичні хвилинки на уроках української мови та літератури "Рідна мова солов’їна!". Було організовано перегляд відео "Походження Міжнародного дня рідної мови". У бібліотеці організована цікава тематична виставка "День рідної мови". Мова народу – найкращий цвіт, що ніколи не в’яне, а вічно живе, розвивається. Тож бережімо рідну мову, шануймо і розвиваймо, дбаймо про її чистоту і красу, намагаймося говорити один одному лише добрі слова, тоді і світ стане кращим, добрішим.
21 лют. 2022

Зустріч з Надзвичайним та Повноважним послом України в Демократичній республіці Бразилія

19 лютого 2022 року в Харківському Дипломатичному клубі учениця 11 - Б класу гімназії 55 ХМР ХО Махно Алеся та випускниця гімназії 55, студентка 1 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції НЮА ім.Я.Мудрого Накладюк Ілона, педагог гімназії 55 Бондаренко Софія Ігорівна, мали честь спілкуватися з Троненком Ростиславом Володимировичем, Надзвичайним та Повноважним послом України в Демократичній республіці Бразилія, та представниками Бразильського телебачення. Разом з учасниками Громадського Руху Миротворців ООН, колегами із ХСШ 119 ХМР ХО, Індустріального району, презентували діяльність Руху Юних миротворців Харкова. Дипломатія в дії!. З вірою в мирне сьогодення та майбутнє!