9 лют. 2022

Участь в освітньо-профорієнтаційному заході Beketov Open Spase

Учні 10-11 класів гімназії взяли участь в освітньо-профорієнтаційному заході Beketov Open Spase. Під час відеоконференції учні мали змогу дізнатися про структуру університету, умови вступу, терміни навчання, підготовчі курси, спеціальності тощо.
8 лют. 2022

Міжнародний день безпечного Інтернету

8 лютого 2022 р. учні Харківської гімназії 55, з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету, взяли участь у Safer Internet Day Challenge 2022 (програма академій Cisco та провідних університетів України за підтримки Інституту модернізації змісту освіти). Учні змогли протестувати безпечність своєї поведінки в цифровому світі;перевірити знання основних термінів з Кібербезпеки. Вчителі та учні старших класів організували в школі тренінгові заняття, майстер-класи, бесіди та змагання! Також педагогічні працівники гімназії № 55 взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету, який проводився в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. У рамках заходу реєстрували рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education.
7 лют. 2022

Вітаємо юну чемпіонку з шахів!

З 29 січня по 06 лютого 2022 року в приміщенні ш/к «Пішак» пройшов чемпіонат м. Харкова з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років. Змагання проводилися за швейцарською системою в 9 турів. Чемпіоном міста з шахів у двох номінаціях: серед дівчат до 8 років та серед юнаків до 8 років стала Печенізька-Ткачова Олеся, учениця 1-А класу! ВІТАЄМО!
4 лют. 2022

Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного Інтернету

Запрошуємо педагогічних працівників закладів освіти взяти участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету, який проводитиметься в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.
3 лют. 2022

Участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

На базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбулися постерний захист та наукова конференція в межах ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. Під час виступів та їх обговорення учасники постерного захисту та наукової конференції поспілкувалися з однодумцями, поділися результатами власних досліджень, отримали корисні поради досвідчених науковців. Учениця 10-А класу, Єрмолаєва Кіра, посіла ІІІ місце в секції "Археологія", Попова Олеся, учениця 10-Б класу, посіла ІІІ місце в секції "Історія України", Туренко Іван, учень 11-Б класу, посів ІІІ місце в секції "Всесвітня історія". Вітаємо наших учнів!
2 лют. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2022 року. Переглянути всі інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області можна за посиланням.
2 лют. 2022

Профілактичні бесіди зі шкільним офіцером поліції

Шкільними офіцерами поліції (Буренко О.В. та Ченським Д.Г.) були проведені профілактичні бесіди для учнів 1-х, 2-х та 3-х класів на тему: "Безпечна дорога до школи", "Дитина та незнайомець", Що робити, коли ти загубився", "Правила поведінки в автомобілі", "Правила поведінки на уроці та перервах у закладі освіти". Діти мали змогу поставити питання, які їх цікавили, обговорити ситуації на дорогах тощо.
1 лют. 2022

01.02.2022 розпочалась реєстрація на основну сесію ЗНО-2022

Сьогодні, 1 лютого 2022 року, розпочалась реєстрація на основну сесію ЗНО-2022, яка триватиме до 1 березня 2022 року. Перереєстрація триватиме з 01 лютого до 09 березня 2022 року (після отримання Сертифіката).
1 лют. 2022

Участь у німецько-українському проєкті "Вчимося пам'ятати", присвяченому річниці Голокосту в Україні

Учениці 10-А класу, Бабаніна Аріна, Єрмолаєва Кіра, Євсеєва Олександра, Кунченко Аріна продовжують брати участь у заходах німецько-українського проєкту "Вчимося пам'ятати", присвяченому річниці Голокосту в Україні. Дівчата створили відео, присвячені талановитим харків'янам - жертвам Голокосту...
31 січ. 2022

Участь у засіданні районної школи "Лідер"

28.01.2022 у форматі ZOOM – конференції відбулось засідання школи «Лідер». Лідери учнівського самоврядування, учениці 7-Г класу Шмакова Ольга, Бердікова Тетяна, Фокіна Марія взяли участь у засіданні. Учнівська молодь вирішувала питання: «Чи може успішний лідер бути скромним?», розглядались сильні сторони «скромних» лідерів, переваги «скромності», як риси характеру в широкому сенсі. За допомогою мультимедійних презентацій методист Чепурнова О.А. разом з практичним психологом Уляницькою Н.І. переконували учнівську молодь з активною життєвою позицією в скромності, як однієї з найцінніших якостей лідера.