21 лют. 2022

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років. У закладі освіти відбулися заходи з нагоди Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави, тих, хто ціною власного життя захищав та відстоював наші права, заради нашого майбутнього. Пройшли тематичні виховні години «Сучасні борці за єдність України», на яких прищеплювалась повага до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно – патріотичному дусі.
18 лют. 2022

Сьогодні учні та учителі нашої школи долучилися до державного уроку з медіаграмотності! Всеукраїнський урок з медіаграмотності проводиться на державному рівні вперше. Його організував Національний проєкт з медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки.
17 лют. 2022

Вітаємо з перемогою!

З 08.02.22 по 12.02.2022 року в місті Миколаєві пройшов Всеукраїнський турнір імені М.Ксенофонтова зі стрибків на акробатичній доріжці. Учень 9 -А класу Мінайлов Денис посів 1 місце. Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у спортивній кар'єрі!
16 лют. 2022

День єднання України в закладі освіти

Сьогодні у школі було організовано проведення урочистої лінійки "Єднаймось заради України", тематичних годин спілкування із залученням символіки та виконанням Державного Гімну України. Учителі та учні приєдналися до перегляду трансляції освітянського телемарафону єдності «Об’єднані Україною». Лідери учнівського самоврядування закладів освіти 522 мікрорайону взяли участь у флешмобі "Стрічка єднання". Ми разом - і ми єдині!
16 лют. 2022

16 лютого— День єднання

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання. Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави. Цього дня закликають підіймати національні прапори та *прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки.*
15 лют. 2022

Участь в онлайн-марафоні "Джура" Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

У рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), а також виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України 14 лютого рої гімназії, а саме "Джура молодий", що складається з учнів 10-А класу та "Крутий джура" (8 - Б клас), взяли участь у першому етапі онлайн-марафону "Джура" - вікторині "Відун". Бажаємо хлопцям та дівчатам успіху!
14 лют. 2022

Участь в онлайн-зустрічі Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

11 лютого учні 11-Б класу, Лідери учнівського самоврядування гімназії Скрипка Петро та Стриженко Костянтин, взяли участь в онлайн-зустрічі з представником Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини з 1993 року. З 2009 року GIZ має бюро в Києві. Спілкування відбулось в рамках розробки Інтегрованої концепції просторового розвитку Київського району м.Харкова. Під час зустрічі, яка відбулась у теплій, дружній атмосфері, пройшов обмін думками щодо діяльності учнівського самоврядування.
14 лют. 2022

День святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина, який ще іменують Днем усіх закоханих. Свято — неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. День Валентина прийшов до нас із-за кордону і дуже швидко став одним з найпопулярніших молодіжних свят. Напередодні свята у гімназії працювала "Пошта Амурчика", були створені фотозони для святкового настрою. Діти підготували 385 валентинок. У класах були проведені тематичні класні години. Любов має бути навіть у дрібничках, у вчинках!
11 лют. 2022

Додаткові тижневі канікули для учнів перших класів

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», з метою попередження перевтоми дітей 6-річного віку в Харківській гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області будуть запроваджені додаткові тижневі канікули для учнів перших класів з 14 по 20 лютого 2022 року.
10 лют. 2022

Участь в онлайн-семінарі "Духовно-моральне виховання дітей та молоді"

З 08.02.2022 по 10.02.2022 пройшов семінар для педагогів за темою: "Духовно-моральне виховання дітей та молоді у закладах загальної середньої освіти на засадах християнських цінностей".