29 квіт. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
29 квіт. 2022

УВАГА!

Завершення навчального року заплановане на 3 червня
28 квіт. 2022

Демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту

Тестування відбуватиметься в комп’ютерному форматі, завдяки чому буде створено максимально безпечні умови для учасників вступної кампанії. За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат. Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО. Український центр оцінювання якості освіти підготує демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь. Наразі зазначимо, що завдань з відкритою формою відповіді, наприклад написання власного висловлення, в НМТ не передбачено. Заплановано, що НМТ можна буде пройти і в країнах Східної Європи. Замість результатів НМТ можна буде використовувати результати ЗНО 2019ー2021 років.
26 квіт. 2022

До уваги учнів 11-х класів, педагогів!

Презентація Українського центру оцінювання якості освіти щодо демонстраційного матеріалу національного мультипредметного тесту
25 квіт. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2022 року
22 квіт. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2022 року. Переглянути всі інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області можна за посиланням.
21 квіт. 2022

Національний мультипредметний тест

Національний мультипредметний тест Замість традиційного ЗНО лише у 2022 році випускники складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ), який проводитимуть у комп’ютерному форматі. Це випробування міститиме три блоки завдань: - з української мови, - з математики, - з історії України. Презентація Українського центру оцінювання якості освіти щодо проведення національного мультипредметного тесту
20 квіт. 2022

До уваги випускників!

ЗНО 2022 - это мультипредметный тест. Вся информация размещена на сайте УЦОЯО. К 5 мая всем зарегистрированным участникам на телефоны придёт смс с логином и паролем доступа к их персональным страницам. Также эта информация будет размещена на страничках ,,Керівникам закладів освіти". В мае каждый зарегистрированный участник должен будет подтвердить своё участие и указать своё нахождение в июле месяце (будет анкета в личном кабинете участника). Участие в ЗНО - это личное решение каждого участника. Функция школы - информировать о логине и пароле.
18 квіт. 2022

Рекомендації щодо зарахування дітей до 1-го класу в умовах воєнного часу | Міністерство освіти і науки України

11 квіт. 2022

До уваги випускників!

Українським центром оцінювання якості освіти розроблено складники національного мультипредметного тесту з математики. Невдовзі буде підготовлено такий матеріал про блок з історії України, а вже наприкінці квітня ви зможете ознайомитися з демонстраційним варіантом національного мультипредметного тесту.