7 лип. 2022

Вітаємо переможця!

Александров Ілля, випускник 7 класу нашої гімназії, у складі команди ДЮСШ м.Борислав, посів 1 місце у Чемпіонаті відкритої першості (вагова категорія до 48 кг) зі дзюдо. Вітаємо юного спортс мена та бажаємо йому подальших успіхів!
6 лип. 2022

Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії. Пам'ятайте головне правило — побачили підозрілий предмет: Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!
6 лип. 2022

Оновлено застосунок «AR_Book», що містить понад 100 лабораторних експериментів для школярів

Міністерство освіти і науки України поширило інформацію щодо глобального оновлення мобільного застосунку «AR_Book» – інтерактивного помічника для дистанційного навчання. У ньому зібрано понад 100 лабораторних експериментів із предметів шкільної програми.   Досліди з фізики, хімії, біології, географії, математики та астрономії креативно оформлені в доповненій 3D-реальності. Завдяки цьому школярі можуть ознайомитися з роботою механізмів, побачити візуалізацію різноманітних процесів та явищ. Також кожен урок має звуковий супровід та інтерактивну частину для якнайліпшого засвоєння матеріалу. Експерименти створені спільно із вчителями українських шкіл за програмою, затвердженою МОН.   Застосунок «AR_Book» – це єдина платформа для якісного проведення уроків у дистанційному режимі з інтерактивною візуалізацією тем уроків, завданнями для контрольних робіт та заняттями з фізкультури для здорового ритму життя.    Більше інформації на сайті «AR_Book».
2 лип. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року. Переглянути всі інформ-релізи можна за посиланням.
30 черв. 2022

До уваги випускників та їх батьків!

Український центр оцінювання якості освіти інформує про можливість проведення Національного мультипредметного тесту під час додаткової сесії на базі тимчасового екзаменаційного центру у Канаді. Переглянути алгоритм дій для абітурієнтів, які з 20 травня до 07 червня підтвердили участь у НМТ і хотіли б пройти тестування в Канаді можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
28 черв. 2022

28 червня - День Конституції України

26 років тому Верховна Рада ухвалила найважливіший документ, Основний закон держави — Конституцію України, який визначає права, суверенітет, територіальну цілісність нашої країни. Відтоді День Конституції — державне свято.    Цьогоріч в умовах війни державне свято набуває особливого значення – ще дужче демонструє незламність нашої держави та народу.     А найкращий спосіб його відзначити — знати і поважати права та свободи, які вона дає, та виконувати обов’язки перед державою.    Пропонуємо відео «Конституція України. 25 цікавих фактів» та «Конституцію у коміксах» від братів Капранових.
27 черв. 2022

До уваги випускників та їх батьків!

Український центр оцінювання якості освіти надав роз'яснення для потенційних учасників додаткової сесії Національного мультипредметного тесту як самостійно отримати логін і пароль для входу на інформаційну сторінку учасника. Детальна інформація за посиланням.
26 черв. 2022

Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 24 червня 2022 року Кабінет міністрів України ухвалив постанову «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні». Відповідно до постанови навчальний рік у закладах загальноï сepeдньoï освіти розпочнеться 1 вересня. Освітній процес у школах триватиме до 30 червня 2023 року. Постанова набирає чинності та застосовується виключно під час правового режиму воєнного стану одночасно з набранням чинності законодавчих змін до ЗУ «Про повну загальну середню освіту» щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану. Звертаємо увагу, що організація освітнього процесу залежить від безпекової ситуації в кожному населеному пункті. В умовах війни обласнi вiйськові адміністрації та засновники закладів освіти прийматимуть рішення, необхідні для збереження життя та здоров'я всіх учасників освітнього процесу.
23 черв. 2022

НМТ: до уваги вступників, які наразі перебувають у Греції

Офіційні представники Грецької Республіки підтвердили готовність до створення умов для проведення НМТ для українських випускників. У м. Афіни можна буде пройти тестування під час додаткової сесії. Тож абітурієнтів, які з 20 травня до 07 червня підтвердили участь у НМТ і хотіли б пройти тестування в Греції, просимо дотримуватись такого алгоритму: із 21 червня до 07 липня ー пропустити другий етап вибору місця проходження тестування під час основної сесії; із 08 до 18 липня ー підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати м. Афіни; із 01 до 10 серпня ー надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ у м. Афіни; до 12 серпня ー отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ і датою та часом початку тестування; 16–20 серпня ー взяти участь у додатковій сесії НМТ. Більше інформації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти
22 черв. 2022