11 січ. 2020

Профілактичні медичні огляди учнів після зимових канікул

З 13 січня по 15 січня 2020 року медичною сестрою гімназії буде проведений профілактичніий медичний огляд учнів після закінчення зимових канікул. Профілактичний медичний огляд учнів буде проходити на базі школи.
8 січ. 2020

Новорічні вистави у ХПДЮТ

Учні гімназії відвідали у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості новорічні святкові програми для учнів закладів освіти міста «Волшебный тарарам в королевстве Нового года». Розважально-ігрові шоу-програми проводились за участі дитячих творчих колективів Палацу та подарували масу приємних вражень.
3 січ. 2020

ПРОБНЕ ЗНО - 2020

24 груд. 2019

Новорічна вистава «Спляча красуня»

23 грудня 2019 року у Харківському Палаці спорту відбулась новорічна вистава для учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти Київського району під патронатом Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича. Учні нашої гімназії подивилися чарівну казку «Спляча красуня». Діти отримали неповторні враження, співчували героям казки та раділи разом з ними.
21 груд. 2019

Свято до Міжнародного дня солідарності людей

20 грудня 2019 року учні Харківської гімназії №55 були присутніми на святі, приуроченому Міжнародному дню солідарності людей. Під час заходу відбулось урочисте вручення посвідчень юним миротворцям. Кодекс честі юного миротворця закликає всіх учасників дитячого миротворчого руху поважати життя і гідність кожної людини; впроваджувати у життя ненасильство; гідно і культурно поводитися у суспільстві; своєю поведінкою і вчинками давати приклад одноліткам і молодшим школярам. Бажаємо юним миротворцям успіхів у миротворчій діяльності!
20 груд. 2019

Увага!

Перенесено у 2019 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями, робочі дні з понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня; вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня.
19 груд. 2019

ПОДАРУНКИ ВІД ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ Г.А.КЕРНЕСА

Сьогодні у гімназії пройшли зимові святкові вистави. Новорічні подарунки − найприємніші та найважливіші атрибути цих свят. Учні 1-4 класів отримали новорічні вітання та солодощі від міського голови Геннадія Кернеса.
12 груд. 2019

ТРЕНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

12 грудня 2019 року у гімназії проведено об’єктові протипожежні тренування учасників освітнього процесу. Під час тренувань відстежується порядок і спосіб оповіщення учасників освітнього процесу на випадок виникнення пожежі; відпрацьовується послідовність дій учасників освітнього процесу при евакуації з приміщень на випадок виникнення пожежі. За сигналом «Увага всім!» пройшла організована евакуація учнів, педагогів, інших працівників з приміщення закладу освіти за схемами евакуації.
9 груд. 2019

ВІТАЄМО переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіади з історії

6 груд. 2019

ВІТАЄМО переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії