13 бер. 2020

Щодо профілактики коронавірусної інфекції

На сайті функціонує інформаційна сторінка щодо профілактики коронавірусної інфекції.
12 бер. 2020

КАРАНТИН

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листів Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти Харківської міської ради з 13 березня по 3 квітня 2020 року запроваджено карантин для усіх типів закладів освіти незалежно від форми власності і сфери управління. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.
11 бер. 2020

Майстер-класи для учителів музичного мистецтва

11 березня 2020 року на базі Харківської гімназії № 55 відбулися майстер-класи для вчителів музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти району, один з яких провела Добриніна О.Л., учитель музичного мистецтва гімназії. Учасники ознайомилися з практичним застосуванням методів викладання музичного мистецтва в різних класах, методу проєктів, мультимедійних завдань, відео та аудіоматеріалів на уроках музичного мистецтва, обговорили види позакласної роботи для розвитку творчих здібностей учнів.
5 бер. 2020

Участь у районному відбірковому етапі конкурсу виразного читання «Україна в огні»

04 березня 2020 року відбувся районний відбірковий етап ХVІІ міського конкурсу виразного читання «Україна в огні» (ІІ світова війна в українській поезії: до 75-річчя Перемоги та 125-річчя Олександра Довженка). Журі визначило 11 найкращих виступів учасників, серед яких Накладюк Ілона, учениця 10 класу гімназії. Вітаємо та бажаємо нових досягнень!
2 бер. 2020

РОЗРОБКА ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Розпочато роботу над розробкою освітньої програми Харківської гімназії N 55 Харківської міської ради Харківської області. Запрошуємо до участі в процесі розробки представників батьківської громадськості.
28 лют. 2020

Районний конкурс "Юні дарування"

28 лютого 2020 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області відбулась церемонія нагородження переможців щорічного районного конкурсу "Юні дарування". Ми вітаємо наших учениць, які посіли ІІ місце у районному конкурсі в номінації «Вокальні колективи». Переможці та призери конкурсу були нагороджені дипломами Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради, пам'ятними статуетками та солодкими подарунками.
25 лют. 2020

Участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Закінчиівся районний та обласний етапи Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України, у яких брали участь учні гімназії. Путівки на Всеукраїнський етап отримали троє наших учнів. Вітаємо всіх призерів конкурсу та бажаємо їм подальших успіхів!
21 лют. 2020

Участь у ІІІ ( обласному ) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Учні гімназії взяли участь у ІІІ ( обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2019/2020 навчального року. Вітаємо переможців та бажаємо нових досігнень!
14 лют. 2020

Додаткові канікули для учнів 1-х класів

З 17 лютого по 23 лютого 2020 року для учнів 1-х класів будуть проведені додаткові канікули. Рішення про їх проведення було прийнято на засіданні педагогічної ради гімназії. Бажаємо гарного відпочинку!
12 лют. 2020

Участь у Всеукраїнському конкурсі "ЕКО ТЕХНО Україна 2020"

З 04 по 07 лютого 2020 року у м. Київ проходив фінальний етап Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «ЕКО ТЕХНО Україна 2020». Вітаємо Сажена Владислава, учня 11-Б класу, з успішною участю у конкурсі та отриманням диплома за 3 місце в категорії «Інженерія».