17 трав. 2020

День пам'яті жертв політичних репресій

17 травня 2020 року є Днем пам'яті жертв політичних репресій - це щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня.
12 трав. 2020

Закінчення навчального року в умовах дистанційного навчання

З метою забезпечення підсумкового оцінювання учнів та організованого закінчення 2019/2020 навчального року в умовах дистанційного навчання адміністрацією гімназії розроблено та надано рекомендації для вчителів, директором гімназії затверджено графік проведення контрольних робіт та забезпечено контроль за своєчасним підсумковим річним оцінюванням навчальних досягнень учнів. Ознайомитись з матеріалами можна за посиланням: https://school55.klasna.com/uk/site/zavdannya-dlya-uchniv.html.
9 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

8 трав. 2020

Про звіт керівника

Проведення щорічного звіту керівника про діяльність у 2019/2020 навчальному році заплановано на 11 червня 2020 року. Додаткова інформація щодо порядку денного буде надана до 25 травня 2020 року
6 трав. 2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Триває процес навчання учнів гімназії з використанням технологій дистанційного навчання засобами Zoom, Meet та Skype. Вчителі гімназії проводять відеоуроки, онлайнконференції, відеоконсультації, тощо.
5 трав. 2020

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.
5 трав. 2020

Конкурс відеороликів

З нагоди відзначення Міжнародного дня сім'ї (15 травня) у нашій гімназії стартував сімейний конкурс відеороликів"Карантин - час для спільних сімейних захоплень".
30 квіт. 2020

В гімназії проводиться міська естафета пам'яті "Ми - нащадки переможців. Пам'ятаємо! Пишаємося!"

Наближається важливе свято -День Перемоги. Все далі йде від нас ця дата - 9 Травня 1945 року. З нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у рамках проведення акції учні гімназії взяли участь у таких дистанційнихі заходах щодо вшанування пам’яті воїнів Другої Світової війни: естафета пам’яті «Ми – нащадки переможців» , он-лайн фотоальбомі «Герої оживають на світлинах». Надані матеріали розміщено на окремій сторінці сайту. Дякуємо за допомогу батькам учнів!
27 квіт. 2020

Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів

У вівторок, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться наYouTube МОНта ще 4-х телеканалах. Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. “Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.
24 квіт. 2020

АНКЕТУВАННЯ БАТЬКІВ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З метою вивчення рівня організації дистанційного навчання в гімназії було проведено анкетування батьків учнів 1-11-х класів. Проаналізовано результати та надано рекомендації для вчителів.