25 бер. 2020

Карантин в Україні продовжено до 24 квітня

Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до 24 квітня 2020 року. Рішення Кабінету Міністрів також передбачає можливість продовження карантину.
25 бер. 2020

Карантин: онлайн-сервіси для вчителів

Міністерство цифрової трансформації України запропонувало всім вчителям України освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Серіал розрахований на новачків та складається із 6 серій тривалістю 8-26 хвилин.
23 бер. 2020

До уваги!

З 23.03.2020 по 29.03.2020 відповідно до робочого навчального плану закладу освіти на 2019/2020 навчальний рік проводяться весняні канікули для учнів 1-11-х класів. В цей період завдання для дистанційного навчання оновлюватися не будуть.
19 бер. 2020

Організація дистанційного навчання

Для вирішення питання щодо організації навчання учнів під час карантину в нашому закладі застосовуються: он-лайн класи для організації дистанційного навчання, соціальні мережі, електронна пошта, відеоконференції за допомогою сервісів• Zoom та Skype тощо.
19 бер. 2020

Онлайн трансляція курсів з підготовки до ЗНО під час карантину

Міністерство освіти і науки почало онлайн трансляції курсів з підготовки до ЗНО під час карантину. Графік онлайн уроків розміщено на сайті МОН. Також на сайті гімназії створено сторінку з матеріалами щодо продовження освітнього процесу у формі дистанційного навчання.
17 бер. 2020

До уваги учнів та батьків!

У зв'язку з карантином освітній процес в гімназії здійснюється з використанням елементів технологій дистанційного навчання. Дистанційні завдання для учнів та графіки он-лайн консультацій вчителів розміщено на сторінці http://school55.klasna.com/uk/site/zavdannya-dlya-uchniv.html
17 бер. 2020

Змінено дати проведення пробного ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти переніс проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання на 4 та 11 квітня 2020 року. Пробне тестування з української мови і літератури замість 21 березня відбудеться 4 квітня. Тестування з інших предметів замість 28 березня – 11 квітня. Звертаємо увагу, що учасникам пробного ЗНО надійдуть нові запрошення-перепустки з актуальними датами – їх потрібно буде видрукувати для участі в тестуванні. Рішення про перенесення пробного ЗНО було ухвалено, щоб запобігти поширенню в Україні коронавірусної інфекції COVID-19 та на виконання відповідної постанови Уряду від 11 березня 2020 року.
13 бер. 2020

Щодо профілактики коронавірусної інфекції

На сайті функціонує інформаційна сторінка щодо профілактики коронавірусної інфекції.
12 бер. 2020

КАРАНТИН

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листів Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти Харківської міської ради з 13 березня по 3 квітня 2020 року запроваджено карантин для усіх типів закладів освіти незалежно від форми власності і сфери управління. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.
11 бер. 2020

Майстер-класи для учителів музичного мистецтва

11 березня 2020 року на базі Харківської гімназії № 55 відбулися майстер-класи для вчителів музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти району, один з яких провела Добриніна О.Л., учитель музичного мистецтва гімназії. Учасники ознайомилися з практичним застосуванням методів викладання музичного мистецтва в різних класах, методу проєктів, мультимедійних завдань, відео та аудіоматеріалів на уроках музичного мистецтва, обговорили види позакласної роботи для розвитку творчих здібностей учнів.