12 лют. 2020

Участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Учні гімназії взяли участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень!
11 лют. 2020

День безпечного Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. В гімназії вчителями інформатики було проведено додаткові заходи для залучення до дій всіх користувачів, привернення уваги дітей до важливості створення безпечного інтернет-простору.
7 лют. 2020

Естафети пам’яті «Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!»

07 лютого 2020 року в Харківській гімназії №55 Харківської міської ради Харківської області відбулася передача символів Естафети пам’яті «Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!». Представники лідерів учнівського самоврядування Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №52 передали кубок та папку з описом бойового шляху однієї із Харківських дивізій, яка обороняла Київський район у роки Другої світової війни. На заході були присутні: голова ветеранської організації Київського району, голова комісії з питань роботи з молоддю ветеранської організації Сірик Віктор Михайлович, голова первинної ветеранської організації 522 мікрорайону Стогун Наталія Петрівна, голова комітету ветеранів війни і військової служби Довгополов Іван Якович, учні та вчителі гімназії. Захід пройшов у теплій дружній атмосфері.
3 лют. 2020

3 лютого розпочато реєстрацію для участі в ЗНО-2020

У 2020 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 17 березня 2020 року.
31 січ. 2020

Майстер-класи вчителів початкової школи

30.01.2020 у Харківській гімназії № 55 пройшли заняття у майстер-класах учителів Соприкіної О.М. та Ілюхи О.В. Соприкіна Оксана Мирославівна познайомила присутніх з використанням казок на уроках. Тема майстер-класу: "З казкою до знань" . Олена Вікторівна Ілюха провела майстер-клас за темою: "Проектна діяльність як засіб підвищення якості освіти в початковій школі". У роботі з вчителями вона застосувала інтерактивні методи. Учителі навчались створювати STEAM проекти у початковій школі.
29 січ. 2020

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Саме до цієї пам’ятної дати у гімназії було проведено виховні години, приурочені пам’яті Голокосту, адже Голокост - не лише трагедія єврейського народу, але й трагічний урок для всього людства, який треба пам’ятати, щоб не допустити цього знову.
24 січ. 2020

Стипендіати Харківської міської ради "Кращий учень закладу освіти"

24 січня 2020 року відбулось щорічне свято вшанування стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти» 2019/2020 навчального року. На заході були присутні: заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяна Володимирівна, керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учні, батьки. Як кращі учні ХГ № 55 та Школи мистецтв у цьому навчальному році стипендії отримують учні 11-А класу Кудрявцев Дмитро та Кубарєв Ілля. Вітаємо хлопців, їх батьків та наставників! Ми пишаємося нашими переможцями та бажаємо їм успіхів та високих перемог!
22 січ. 2020

День Соборності України

22 січня в гімназії відзначили День Соборності України - свято, яке встановлене 1999 року Указом Президента України. До цієї видатної події у гімназії №55 пройшов цикл заходів, метою яких є формування національної свідомості та виховання почуття патріотизму у підростаючого покоління. Темами заходів стали :«Соборність України – від ідеї до сьогодення», «Україно! Соборна державо, сонценосна колиска моя», «Моя соборна Україна», тощо. Вчителі історії та лідери учнівського самоврядування розповідали присутнім про історичні події тих років, про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежність.
17 січ. 2020

До уваги батьків першокласників 2020/2021 навчального року!

До уваги батьків першокласників 2020/2021 навчального року! Відповідно до п.2.2 наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 26.12.2019 № 344 «Про підсумки роботи щодо обліку дітей шкільного віку у 2019 році» прийом заяв до 1 класу буде здійснюватися директором гімназії з 6 квітня 2020 року до 31 травня 2020 року згідно з графіком прийому відвідувачів.
13 січ. 2020

Завершились зимові канікули

Завершились веселі зимові канікули у нашій гімназії, адже під час канікул учні 1-4 класів відвідали ТЮГ, Харківський палац дитячої та юнацької творчості, учні 2-4 класів відвідали Музей дитинства, учні 5-6 класів відвідали театр « Мадригал» та Харківський оперний театр, де переглянули новорічні вистави та отримали солодкі подарунки. Учні 7-8-их класів відвідали боулінг у ТРЦ «Компас»та космічну виставку-пригоду «КОСМОС ВАШ», а учні 9-11 класів відвідали міську ялинку та безліч музеїв.