12 трав. 2020

Закінчення навчального року в умовах дистанційного навчання

З метою забезпечення підсумкового оцінювання учнів та організованого закінчення 2019/2020 навчального року в умовах дистанційного навчання адміністрацією гімназії розроблено та надано рекомендації для вчителів, директором гімназії затверджено графік проведення контрольних робіт та забезпечено контроль за своєчасним підсумковим річним оцінюванням навчальних досягнень учнів. Ознайомитись з матеріалами можна за посиланням: https://school55.klasna.com/uk/site/zavdannya-dlya-uchniv.html.
9 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

8 трав. 2020

Про звіт керівника

Проведення щорічного звіту керівника про діяльність у 2019/2020 навчальному році заплановано на 11 червня 2020 року. Додаткова інформація щодо порядку денного буде надана до 25 травня 2020 року
6 трав. 2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Триває процес навчання учнів гімназії з використанням технологій дистанційного навчання засобами Zoom, Meet та Skype. Вчителі гімназії проводять відеоуроки, онлайнконференції, відеоконсультації, тощо.
5 трав. 2020

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.
5 трав. 2020

Конкурс відеороликів

З нагоди відзначення Міжнародного дня сім'ї (15 травня) у нашій гімназії стартував сімейний конкурс відеороликів"Карантин - час для спільних сімейних захоплень".
30 квіт. 2020

В гімназії проводиться міська естафета пам'яті "Ми - нащадки переможців. Пам'ятаємо! Пишаємося!"

Наближається важливе свято -День Перемоги. Все далі йде від нас ця дата - 9 Травня 1945 року. З нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у рамках проведення акції учні гімназії взяли участь у таких дистанційнихі заходах щодо вшанування пам’яті воїнів Другої Світової війни: естафета пам’яті «Ми – нащадки переможців» , он-лайн фотоальбомі «Герої оживають на світлинах». Надані матеріали розміщено на окремій сторінці сайту. Дякуємо за допомогу батькам учнів!
27 квіт. 2020

Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів

У вівторок, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться наYouTube МОНта ще 4-х телеканалах. Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. “Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.
24 квіт. 2020

АНКЕТУВАННЯ БАТЬКІВ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З метою вивчення рівня організації дистанційного навчання в гімназії було проведено анкетування батьків учнів 1-11-х класів. Проаналізовано результати та надано рекомендації для вчителів.
22 квіт. 2020

Уряд продовжив карантин до 11 травня

Кабінет Міністрів України продовжив дію карантину до 11 травня 2020 року. Відповідне рішення прийняте на засіданні Уряду 22 квітня.