31 лип. 2020

Вручення документів про освіту

В Харківській гімназії №55 31 липня 2020 року відбулось вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 11-х класів гімназії. Випускники гімназії разом з документами про освіту отримали пам’ятні подарунки від Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича іменний лист-пам'ятку та книгу «Цікаві факти про Харків».
28 лип. 2020

ВРУЧЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРО ОСВІТУ

31 липня 2020 року відбудеться вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 11-х класів гімназії за окремим графіком. Вручення буде відбуватися з дотриманням протиепідемічних правил в умовах адаптивного карантину. Цього року випускники шкіл разом з документами про освіту отримають пам’ятні подарунки від Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича іменний лист-пам'ятку та книгу «Цікаві факти про Харків».
23 лип. 2020

Сьогодні, 23 липня, експертна комісія при УЦОЯО визначила порогові бали “склав/не склав” для ЗНО із семи предметів: українська мова і література – 22, поріг “склав/не склав” не подолали 8,32% учасників тестування, історія України – 25, поріг не подолали 13,19%, біологія – 22, поріг не подолали 5,51%, англійська мова – 17, поріг не подолали 7,35%, німецька мова – 17, поріг не подолали 11,4%, французька мова – 17, поріг не подолали 7,8%, іспанська мова – 17, поріг не подолали 11,3%.
23 лип. 2020

Адаптивний карантин продовжено до 31 серпня

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня 2020 року
17 лип. 2020

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання добігає кінця

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання добігає кінця. Останнє тестування основної сесії ЗНО – з хімії – відбувається сьогодні, 17 липня.
16 лип. 2020

Oсвітній серіал про інтерактивне навчання

Міністерство цифрової трансформації України спільно з АСБІС-Україна, Ліко-школою та Майкрософт Україна презентували освітній серіал для вчителів «Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків». Запрошуємо до перегляду та використання курсу.
13 лип. 2020

Зарядка з чемпіонами у Саржиному яру

Відкрита зарядка з професійними спортсменами пройшла 11 липня у Саржиному яру. Тренування провели член національної збірної України з хокею Діана Ковтун і член національної збірної України з футзалу Христина Єрьоменко. Вчителі, учні гімназії та їх батьки виконали базову розминку і пограли в активні ігри. Усі учасники заходу зарядилися енергією, наповнились позитивними емоціями на весь день.
9 лип. 2020

COVID-19: онлайн-курси для вчителів та шкільних психологів

Платформа дистанційного навчання відкрила два онлайн-курси про COVID-19 для вчителів та шкільних психологів. Пройти курси можна за цим посиланням.
7 лип. 2020

МОН винесло на обговорення зміни до оцінювання класів НУШ

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення зміни до критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів, які навчаються за новим стандартом. Проєкт наказу опублікували на сайті МОН. Пропонуємо ознайомитись зі змінами.
30 черв. 2020

ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД УЧНІВ

Школярі міста Харкова можуть користуватися правом пільгового проїзду в міському електротранспорті протягом всього року. Tаке рішення було прийнято 24 червня на сесії Харківської міської ради. Згідно з Програмою сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова право пільгового проїзду надається учням загальної середньої освіти. Йдеться про пільговий проїзд у наземному електротранспорті і метрополітені за електронним квитком «E-ticket».