7 лип. 2023

Інтерв'ю на радіо "Накипіло"

04.07.2023 учениця 11-А класу Скрипка Анастасія була запрошена на радіо "Накипіло. Під час інтерв'ю учениця закладу освіти розповіла про участь у виставці дитячих малюнків "Світ, у якому я хочу жити!", яка відбулася у Брюселлі, з 26 червня по 3 липня в Українському хабі громадянського суспільства Station Europe.
6 лип. 2023

Виставка дитячих малюнків "Світ, у якому я хочу жити!" у Брюсселі

26 червня 2023 року у Брюсселі, в Українському хабі громадянського суспільства "Station Europe", відбулося урочисте відкриття виставки дитячих малюнків "Світ, у якому я хочу жити!", в якому взяла участь учениця 11 класу Харківської гімназії №55 Скрипка Анастасія. Одночасно урочистості проходили в Харкові, в стінах Харківського Дипломатичного Клубу.
5 лип. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти в Харківській області за червень 2023

Управління Державної служби якості освіти в Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти в червні 2023 року. На сторінці сайту закладу освіти "Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти в Харківській області" розміщена детальна інформація.
4 лип. 2023

Вітаємо найкращих випускників гімназії 2022/2023 н.р.

Вітаємо випускників гімназії 2022/2023 н.р., які під час складання основної сесії національного мультипредметного тесту показали високі результати. З двох предметів 200 балів (українська мова, іноземна мова) отримала випускниця гімназії № 55 Гончарова Євгенія, 200 балів (математика) отримала Рибак Ольга. Ми вітаємо вчителів, які підготували цих учнів. Це вчитель української мови та літератури Єрмолаєва Галина Станіславівна, вчитель математики Скляренко Ольга Володимирівна, вчитель іноземної мови Зеленкова Ірина Олександрівна. Бажаємо випускникам та їх наставникам миру, злагоди, міцного здоров'я, творчого натхнення, подальших успіхів в усіх їх починаннях і позитиву в житті!
3 лип. 2023

Про перейменування закладу освіти

Відповідно до рішення Харківської міської ради від 13.06.2023 року № 378/23 здіснено перепрофілювання (змінено тип) та перейменування Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області на комунальний заклад "Харківський ліцей № 55 Харківської міської ради".
28 черв. 2023

Оголошено офіційні результати НМТ-2023

Український центр оцінювання якості освіти оголосив офіційні результати основної сесії НМТ 2023 року. Результати розміщено в персональних кабінетах учасників основної сесії національного мультитесту. Перевіряти необхідно вкладку «Результати». Інформацію про результати розміщено за рейтинговою шкалою 100–200 балів. Також у вкладці персонального кабінету «Результати» доступна опція формування інформаційної картки, яка необхідна для вступу до закладів вищої освіти України.
28 черв. 2023

Сьогодні Україна відзначає День конституції — на честь 27-ї річниці прийняття Основного закону у Верховній Раді. 27 років тому в цей день 315 депутатів Верховної Ради проголосували за ухвалення Конституції незалежної України. Цьому передувала славнозвісна конституційна ніч — майже добу, зокрема ніч на 28 червня, парламентарі дискутували та остаточно затверджували проект нового документу. Документ набрав чинності з дня його прийняття та замінив Конституцію Української Радянської Соціалістичної Республіки (УРСР) 1978 року, за якою Україна жила майже п’ять років після проголошення незалежності, з 1991 по 1996 рік.
26 черв. 2023

Порадник для вчителів шкіл «Упровадження компонентів розвитку емоційного інтелекту в учнівства»

З кожним роком все більш актуальним стає питання розвитку емоційного інтелекту дітей шкільного віку. Емоційний інтелект визначається як «здатність сприймати і розуміти емоційні прояви особистості, керувати емоціями на основі інтелектуальних процесів». Фахівці Українського інституту розвитку освіти підготували порадник для вчителів шкіл «Упровадження компонентів розвитку емоційного інтелекту в учнівства». У посібнику висвітлено особливості розвитку емоційного інтелекту учнів загальної середньої освіти, зокрема на прикладі вступного соціально-емоційного та морального виховання, описано змістове методичне забезпечення, інформаційні ресурси та методичні засоби соціального, емоційного та морального виховання. Також посібник містить інструкції з організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти з акцентом на емоційному інтелекті, що забезпечить умови для розвитку компетентності та готовності учнів діяти відповідно до системи. Завантажити посібник можна за посиланням.
19 черв. 2023

КОНФЕРЕНЦІЯ ГІМНАЗІЇ

15.06.2023 о 16.00 в режимі онлайн відбулася конференція гімназії. До порядку денного включені наступні питання: 1. Звіт директора гімназії про діяльність у 2022/2023 навчальному році. 2. Звіт батьківського комітету гімназії про діяльність у 2022/2023 навчальному році. Делегатами конференції були представники батьківської громадськості, педагогічного колективу та учнів гімназії.
15 черв. 2023

Випускники Київського району отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти

14 червня 2023 року випускники 11-х класів закладів загальної середньої освіти Київського району отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Випускників особисто привітав Харківський міський голова Терехов Ігор Олександрович. Також на урочистостях були присутні голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Казанжиєва Неллі Василівна, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна. Урочисте свято зібрало разом дружню родину Київського району: директори шкіл, вчителі, батьки, учні, які у такий нелегкий час знаходяться в незламному місті Харків. На сцені 45 випускників шкіл Київського району отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою.