1 лист. 2021

Продовження осінніх канікул до 07.11.2021

За результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, у зв’язку з погіршенням ситуації з розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID – 19, приймаючи до уваги лист Міністерства освіти і науки України від 25.10.2021 року № 1/9-569 щодо ускладнення епідемічної ситуації в Україні, канікули в закладах загальної середньої освіти продовжено до 07 листопада 2021 року включно.
1 лист. 2021

У гімназії провели дезінфекцію приміщень

У приміщеннях гімназії, де були виборчі дільниці, спеціалісти громадської організації «ЗооКонтроль» здійснили дезінфекцію приміщень. Навчальні кабінети та місця загального користування обробили генератором гарячого туману з використанням дезінфікуючого засобу «Бланідаз-актив» у безпечній для людей концентрації. Під високим тиском розчин потрапляє в кожну щілину та вже за півгодини після обробки приміщення стає стерильно чистим.
29 жовт. 2021

Відвідування учнями пільгового контингенту гімназії Харківського зоопарку

Протягом тижня учні пільгового контингенту Харківської гімназії № 55 відвідали Харківський зоопарк. Дітям було запропоновано екскурсію "Тропа тигра". Відвідувачі побачили оновлений зоопарк, із захопленням спостерігали за мешканцями зоопарку, дізналися багато цікавого про своїх улюбленців під час екскурсії. Школярі отримали багато позитивних емоцій та вражень.
28 жовт. 2021

Український місяць кібербезпеки

Харківська гімназія № 55 долучилася до Українського місяця кібербезпеки під час відкритого онлайн-заходу для всіх освітян України!
28 жовт. 2021

Канікули наших учнів

Протягом канікул учні початкової школи відвідали Харківський державний академічний театр ляльок ім.В.А.Афанасьєва. Діти подивилися виставу "Казка для маленького зайчика", а також відвідали музей ляльок.
27 жовт. 2021

Канікули - час для перемог!

Татарников Максим, учень 5-А класу, взяв участь у чемпіонаті з Тхеквондо в м.Запоріжжі, де посів 1 місце серед юнаків. Вітаємо переможця! Тетерін Михайло, учень 5-А класу, займається у спортивній секції з плавання, бере участь у різноманітних змаганнях та займає призові місця, отримує нагороди. Має другий дорослий розряд з плавання, багаторазовий призер змагань України. Багаторазовий чемпіон змагань з ролеспорту. Вітаємо!
27 жовт. 2021

Квест "Харків у часи Голокосту"

З 19.10.2021 по 26.10.2021 року учні гімназії, Кунченко Аріна (10-А), Попова Олеся (10-Б), Туренко Іван (11-Б), Єрмолаєва Кіра ( 10-А) взяли участь у квесті з історії Голокосту в Харкові. Під час проходження завдань діти відвідали місця, пов'язані з історією Голокосту в Харкові та дізнались про людей, що стояли за цими подіями.
26 жовт. 2021

Вітаємо переможця!

Вітаємо учня 9-А класу, Різніченка Сергія, який у чемпіонаті Харківської області з плавання серед юнаків на дистанції 100 м батерфляй посів II місце. Бажаємо Сергію успіхів і перемог!
25 жовт. 2021

Вітаємо переможців!«Фенікс» - володар Кубку України U16

Вітаємо учня 9-В класу, Конькова Івана, гравця команди «Фенікс» та учня 10-А класу, Данилу Ходацького, який став кращим гравцем Кубку України U16 з футзалу. «Фенікс» виграє свій другий в історії команди фінал Кубку України й стає двократним володарем одного з найпрестижніших трофеїв у дитячо-юнацькому футзалі! Хлопці видали один з кращих своїх матчів усього сезону, жодної миті не давши взяти під сумнів свою перевагу. Фінальний свисток сповістив про те, що «Фенікс» удруге за свою історію завоював Кубок України з футзалу! На додаток до красеня-кубку та медалей хлопці також отримали індивідуальні нагороди.
23 жовт. 2021

Участь у відкритті Академії футболу на стадіоні "Металіст"

23 жовтня в Харкові стартував великий дводенний спортивний фестиваль з нагоди урочистого відкриття Академії футболу "Металіст". Педагоги, батьки та вчителі гімназії взяли участь у заході. Для дітей та дорослих волонтерка Вікторія провела цікаву та пізнавальну екскурсію по стадіону, розповіла про історію будівництва та оновлення після реконструкції. На території комплексу розвернувся масштабний фестиваль вуличної їжі - понад 40 операторів food-індустрії пригощали гостей свята вишуканими стравами. Усі учасники заходу мали змогу поласувати смаколиками та отримати задоволення від сучасної музики.