28 вер. 2021

Міський турнір юних економістів

25 вересня 2021 відбувся міський турнір юних економістів для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти.
27 вер. 2021

Участь учнів гімназії у міському форумі "Молодь говорить"

Учні 11 - Б класу Харківської гімназії 55 Майборода Анастасія, Кукліч Микита, Туренко Іван разом з представниками учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району взяли участь у міському форумі «Молодь говорить», який пройшов 25 вересня в ККЗ «Україна». У рамках заходу відбулися чотири панельні дискусії: «Молодь і місто», «Підприємництво», «IT-тренди наступного десятиліття» і «Медіа».
27 вер. 2021

Відвідування стадіону

У зв'язку з встановленням жовтого епідемічного рівня по всій території України з 23 вересня 2021 року змінено правила відвідування стадіону школи!
24 вер. 2021

Відвідування учнями гімназії Харківського зоопарку

Протягом тижня учні Харківської гімназії № 55 разом із батьками відвідали Харківський зоопарк. Дітям було запропоновано екскурсію "Тропою тигра". Відвідувачі побачили оновлений зоопарк, із захопленням спостерігали за мешканцями зоопарку, дізналися багато цікавого про своїх улюбленців під час екскурсії. Незважаючи на похмуру погоду, маленькі школярі отримали багато позитивних емоцій.
23 вер. 2021

День партизанської слави

22 вересня у нашій країні відзначається День партизанської слави. У Харківській гімназії №55 до цього дня були проведені уроки мужності «Вогонь війни у пам’яті навіки», виставка-пам’яті «Партизанськими стежками України», історичні години «Крізь стужі мужні партизани йшли і день у день тяжкі бої вели…», «Люди легенд», «Почесне звання –«Харківські дивізії» тощо.
22 вер. 2021

Участь в онлайн - засіданні Клубу юних миротворців

21 вересня 2021 року учні Харківської гімназії №55, Лідери учнівського самоврядування, Махно Алеся (11- Б клас), Троненко Анастасія, Скрипка Анастасія, Мелешко Анастасія, Сірик Орест ( 9-А клас) взяли участь у відкритому онлайн-засіданні Клубу юних миротворців, присвяченому Міжнародному дню миру, що відбулось в межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування.
22 вер. 2021

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою! Учениця 9 класу гімназії Кошечкіна Дар'я стала срібним призером з бадмінтону на перших Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15, які відбувались 11-19 вересня у Белграді (Сербія).
21 вер. 2021

Увага!

20 вересня 2021 року Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року. Сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення про встановлення жовтого рівня епіднебезпеки в усіх регіонах України з 23 вересня 2021 року.
21 вер. 2021

Міжнародний день миру

У цей день в закладі пройшли виховні години "Хай буде мир на всій землі", "Діти проти війни"; виставка малюнків "Наш дім-планета Земля"; флешмоб "Голуб миру". У бібліотеці працювала виставка книжок "Під мирним небом" .
20 вер. 2021

Ніч Науки 2021

18 вересня 2021 року учні нашого закладу взяли участь у заході «Ніч Науки у Харкові».