1 квіт. 2021

Онлайн-опитування у галузі кібер-безпеки

На виконання листа листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 12.03.2021 № 22.1/10-581 «Про проведення онлайн-опитування» у рамках науково-дослідної роботи за темою "Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу освіти" адміністрацією гімназії пропонується батькам учнів/особам, які їх замінюють та вчителям пройти опитування за наступними посиланнями
31 бер. 2021

Тренінгові заняття практичного психолога

Протягом двох днів 30 та 31 березня 2021 пройшли тренінгові заняття психолога Ропацької І.С. на тему: "Формування стресостійкості у педагогів".
31 бер. 2021

Підсумки проведення районного фестивалю «Юні дарування» у 2020/2021 навчальному році

Підведено підсумки проведення районного фестивалю «Юні дарування» у 2020/2021 навчальному році. У номінації «Вокалісти» (вікова група 8-11-ті класи) посіла 2 місце Кітченко Маргарита, учениця 11-Б класу Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області. Вітаємо Маргариту та вчителя музичного мистецтва Добриніну О.Л.
30 бер. 2021

Майстер-клас по роботі в ZOOM

29 березня відбувся майстер-клас учителя математики Ходацької О.В. по роботі в ZOOM. Учителі гімназії мали змогу розширити свої знання та можливості роботи в ZOOM.
29 бер. 2021

Майстер-класи вчителів гімназії

26 березня пройшли майстер-класи вчителів української мови та літератури Смірнової Л.В. та Костенко Т.П. Під час майстер-класу вчителі поділилися досвідом роботи зі своїми колегами за темою: " Використання фреймових структур у процесі формування в учнів загальнонавчальних умінь на уроках української мови та літератури".
26 бер. 2021

Майстер-класи вчителів гімназії

25 березня пройшов майстер-клас учителя фізики Зайцевої С.М. (STEM:шлях до успіху через проєктну діяльність та інтергацію) та вчителя інформатики Троненко Н.Г. (робота з ментальними картами).
26 бер. 2021

Весняні канікули продовжено до 4 квітня

Весняні канікули продовжено до 4 квітня Весняні канікули в закладах загальної середньої освіти Київського району міста Харкова продовжені до 4 квітня. Учні молодшої школи повернуться до звичайних занять у класах 5 квітня 2021 року. Якою буде форма навчання учнів 5-11 класів, залежатиме від епідеміологічної ситуації.
25 бер. 2021

Вітаємо преможця Міжнародної виставки Malaysia Technology Expo 2021

Стали відомі результати Міжнародної виставки Malaysia Technology Expo 2021. За результатами виграв золото випускник гімназії, студент І курсу ХНУРЕ Мігурін Ігор. Вітаємо!
24 бер. 2021

Майстер-класи вчителів гімназії

23 березня відбулися майстер-класи вчителів гімназії: Микитченка Л.І., вчителя трудового навчання та Коваленко О.В., вчителя хімії.
23 бер. 2021

Онлайн-засідання кураторів учнівського самоврядування

22 березня 2021 року відбулось онлайн-засідання кураторів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району. Бондаренко Софія Ігорівна -куратор учнівського самоврядування, взяла участь у засіданні, на якому учасники обмінялися думками з питання проведення районного відбіркового етапу конкурсу проєктних ініціатив у межах «Марафону унікальних справ ХМОУС- 2021», онлайн-занять в школах розвитку лідерів.