12 квіт. 2021

Вітаємо Накладюк Ілону, призера ІІ туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів!

Накладюк Ілона, учениця 11 класу Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, вихованка та екскурсовод археологічного музею комунального закладу «Школа мистецтв Харківської міської ради», як переможець обласного етапу, взяла участь у фінальному етапі конкурсу та презентувала оглядову екскурсію археологічним музеєм комунального закладу "Школа мистецтв" Харківської міської ради" і посіла ІІІ місце в секції «Природничі, технічні, галузеві музеї».
9 квіт. 2021

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова

Відповідно до рішення позачергового засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні з 00:00 11 квітня Харків і область переводяться у «червону зону» до особливого розпорядження. Учні 5-11-х класів продовжують навчання за дистанційною формою. Заняття учнів початкової школи та діяльність закладів дошкільної освіти проводяться з суворим дотриманням протиепідемічних заходів. За матеріалами сайту https://city.kharkov.ua
9 квіт. 2021

Нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти

Кабінет Міністрів України ухвалив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. З текстом постанови можна ознайомитись за посиланням.
8 квіт. 2021

ПРОБНЕ ЗНО-2021

Міністерство освіти і науки України інформує, що пробне ЗНО, основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники можуть обрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, яке проводитиметься 10 квітня.
7 квіт. 2021

Всеукраїнська науково-практична конференція «STEM-освіта: науково-теоретичні аспекти, досвід впровадження, перспективи розвитку»

21 квітня 2021 року в рамках IV Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2021» відділом STEM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» буде проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «STEM-освіта: науково-теоретичні аспекти, досвід впровадження, перспективи розвитку» (лист ІМЗО від 22.03.2021 № 22.1/10-692). До участі запрошуються науково-педагогічні працівники, керівники та педагоги закладів освіти. Онлайн-заявку можна подати до 15 квітня 2021 року за посиланням.
6 квіт. 2021

ОЦІНЮВАННЯ УЧНІВ 3-х КЛАСІВ

Міністерство освіти і науки України у своєму листі від 30.03.2021 № 1/9-174, надало роз’яснення щодо оцінювання результатів навчання учнів 3-х класів Нової української школи та учнів 4-х класів закладів загальної середньої освіти, що є учасниками всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти».
5 квіт. 2021

До уваги батьків першокласників 2021/2022 навчального року!

Департаментом освіти Харківської міської ради визначено, що прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року проводиться з 5 квітня 2021 року по 31 травня 2021 року. Запис на прийом здійснюється за телефоном 725-19-23.
4 квіт. 2021

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

З 05 квітня 2021 учні 1-4 класів будуть навчатися за очною формою навчання, а учні 5-11 класів - за дистанційною формою навчання. Освітній процес буде здійснюватися з дотриманням усіх протиепідемічних та нормативних вимог за розкладом уроків на 2020/2021 навчальний рік. Сестрою медичною буде проведено профілактичний медичний огляд учнів 1-4 класів після канікул. Детальну інформацію учням та їх батькам надають класні керівники.
2 квіт. 2021

05–07 квітня пройдуть профілактичні медичні огляди учнів після весняних канікул

05 – 07 квітня 2021 року пройдуть профілактичні медичні огляди учнів після весняних канікул 2020/2021 навчального року. Огляди будуть проведені сестрою медичною з урахуванням вимог щодо дистанціювання та уникнення скупчення учасників освітнього процесу.
2 квіт. 2021

Вітаємо переможців та учасників конкурсу!

Учні 6-Б, 6-В, 7-В та 9-А ,9-Б класів узяли участь у відеопривітанні до Дня Соборності України. Діти отримали грамоти переможців ( Кіт Андрій, учень 6-Б класу, Христюк Анастасія, учениця 6-В класу) та дипломи за активну участь. Вітаємо переможців та учасників конкурсу, а також їх керівників.