22 бер. 2021

Віртуально- краєзнавча експедиція учнівської молоді "Мій Харків- моя Батьківщина"

Учителі гімназії, Бондаренко Софія Ігорівна та Шепелєва Юлія Вікторівна, отримали грамоти за підготовку переможців університетської краєзнавчої колнференції
19 бер. 2021

Нагородження стипендією Президента України

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 16.02.2021 № 200 нагороджено стипендією Президента України за перемогу в ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2020 року Мічуріна Ігоря, випускника Харківської гімназії № 55, студента Харківського національного університету радіоелектроніки (секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»). Вітаємо!
18 бер. 2021

З 22 березня по 1 квітня 2021 року запроваджено канікули

З 22 березня по 1 квітня 2021 року для учнів 1-11-х класів закладів загальної середньої освіти запроваджено канікули.
17 бер. 2021

Вибір підручників

У період з 22 лютого по 12 березня 2021 року педагоги гімназії ознайомлювались на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти із фрагментами електронних версій підручників конкурсного відбору підручників для 8 класу, з електронними версіями підручників для 8 класу, які пропонується обрати для повторного видання у 2021 році, та підручниками для 4 класу "Математика" (у 2-х частинах).
17 бер. 2021

Церемонія нагородження учасників І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

16 березня 2021 року, з дотриманням умов адаптивного карантину, у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 відбулась церемонія нагородження учасників І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».
16 бер. 2021

Онлайн-конференція з національно-патріотичного виховання дітей та молоді

15 березня 2021 року юні миротворці, лідери учнівського самоврядування, учні 10 –Б класу Харківської гімназії № 55 ХМР ХО Кукліч Микита, Скрипка Петро, Майборода Анастасія, Феденко Софія, Туренко Іван, Стриженко Костянтин виступили організаторами онлайн-конференції, що відбулась з нагоди Дня українського добровольця, який відзначається 14 березня та в межах реалізації районного проєкту "Військовим кроком в унісон" ХСШ № 62 ХМР ХО (автори – учень 11 класу Худошин Єгор та випускник ХСШ № 62 ХМР ХО, військовослужбовець в/ч 3017 Національної гвардії України Кіріченко Максим).
15 бер. 2021

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь в Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2021 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти».
12 бер. 2021

Онлайн-засідання районної організації учнівського самоврядування «ШУМ»

11 березня 2021 року відбулось онлайн-засідання районної організації учнівського самоврядування «ШУМ». У заході взяли участь президенти шкільних учнівських організацій самоврядування закладів загальної середньої освіти району. Олійник Яна, учениця 10-А класу, взяла участь в онлайн-засіданні, де обговорювалися питання організації учнівських проєктних ініціатив.
11 бер. 2021

Участь у міському засіданні Ради музею Юних миротворців

Юні миротворці гімназії: Скрипка Петро, Стриженко Костянтин, Куклич Микита та Туренко Іван взяли участь в онлайн-засіданні Ради музею Юних миротворців. На засіданні обговорювали концепції розвитку музею, участь у грі моделі миротворчості ООН, участь у фестивальній весні, профорієнтація.
10 бер. 2021

На сайті Департаменту освіти Харківської міської ради КАЛЕНДАР проведення міських учнівських інтелектуальних змагань у ІІ семестрі 2020/2021 навчального року.