Класна оцінка

13 бер. 2017

Проведення просвітницьких заходів

09.03.2017, 10.03.2017 для учнів гімназії були проведені просвітницькі заходи спеціалістами Центру Підтримки Сім'ї за сприяння товариства Червоного Хреста та Дитячого фонду ЮНІСЕФ
6 бер. 2017

II районний педагогічний квест «У світі педагогіки»

04 березня 2017 року команда гімназії брала участь у II районному педагогічному квесті «У світі педагогіки»
1 бер. 2017

ПІВФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ КВК

28 лютого 2017 року відбувся полуфінал гри Чемпіонату шкільних команд клубу веселих та кмітливих міста Харкова сезону 2016/2017 н.р. Команда "Бабушкин компот" Харківської гімназії № 55 взяла участь у грі.
24 лют. 2017

УРОЧИСТЕ ПРИВІТАННЯ ФІНАЛІСТІВ КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ-2017"

22 лютого 2017 року в малому залі Харківської міської ради відбулось урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року – 2017», що проводився під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса. Серед лауреатів - Гребенькова Лілія Олексіївна, вчитедь початкових класів ХГ № 55.
22 лют. 2017

Вітаємо призера!

Вітаємо Бічуріна Михайла, учня 11-Б класу, який став призером ІІІ ( обласного ) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
21 лют. 2017

День рідної мови

21 лютого у всьому світі відзначається Міжнародний день рідної мови.
16 лют. 2017

Проведення майстер-класу учителя української мови та літератури Надуєвої Наталі Леонідівни

Сьогодні, 16 лютого 2017 року, в гімназії пройшов майстер-клас учителя української мови та літератури Надуєвої Наталі Леонідівни
15 лют. 2017

Вітаємо переможця!

Вітаємо Осипова Микиту, учня 10-Б класу, який посів І місце в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!
10 лют. 2017

КАНІКУЛИ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Традиційні канікули для учнів 1-х класів розпочнуться з понеділка, 13 лютого, і триватимуть до 19 лютого 2017 року.
8 лют. 2017

ДЕН БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

7 лютого 2017 року у світі відзначався День безпечного Інтернету. У рамках цього дня в навчальних закладах району відбулись різноманітні заходи: · уроки Інтернет-безпеки з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті; · вікторини "Безпека дітей в Інтернет", «Правила безпечного користування Інтернетом»; · виступи учнів старшої школи для учнів молодших класів з доповідями "Інтернет: користь чи небезпека"; · перегляд тематичних фільмів, презентацій; · виховні години «Безпечний Інтернет для дітей»; · інформаційні бесіди «Неприємності в мережі Інтернет»; · тренінги для вчителів «Безпечний Інтернет»; · практичні конференції «Розумне та безпечне використання Інтернет –ресурсів»; · виставки газет та малюнків; · конкурси малюнків, оповідань, презентацій, відеокліпів, знавців правил користування Інтернетом; · виготовлення пам’яток для батьків «Про безпеку дитини в Інтернеті»; · тестування «Наскільки я безпечно поводжу себе в Інтернеті»; · літературні виставки-дискусії «Подорож до Інтернет-імперії»; · круглі столи «Переваги та недоліки Інтернету». Крім того, 08 лютого 2017 року учні старших класів шкіл взяли участь у Всеукраїнському вебінарі «Як зробити Інтернет безпечним», а учителі та батьки – у вебінарі за темою «Безпечний Інтернет».