Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

8 квіт. 2016

КОНКУРСНЕ ПРИЙМАННЯ В ГІМНАЗИЧНІ КЛАСИ

Харківська гімназія № 55 з 09 по 16 червня 2016 року проводить конкурсне приймання в гімназичні класи (5, 8, 9, 11 класи 2016/2017 навчального року).
8 квіт. 2016

ЮНІ ІНСПЕКТОРИ РУХУ

7 квітня 2016 року на базі гімназії відбувся районний етап Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху. За підсумками конкурсу команда ХГ № 55 (учні 7-А класу) здобула перемогу!
5 квіт. 2016

Перемога у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

ВІТАЄМО Меркулова Максима, учня 11-А класу, який посів ІІІ місце!
4 квіт. 2016

ПЕРЕМОГА В РАЙОННОМУ ТУРНІРІ З ІНФОРМАТИКИ

Вітаємо команду гімназії, яка посіла І місце в районному турнірі з основ інформатики серед учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
1 квіт. 2016

УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ ТУРНІРІ

Вітаємо команду гімназії, яка посіла ІІ місце в обласному турнірі «Економіка, менеджмент, інформаційні технології, авіація та космонавтика» на базі НАУ «ХАІ»
1 квіт. 2016

Перемога у Х міському Кубку з пошуку в мережі Інтернет

За підсумками Х міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів команда Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області посіла ІІІ місце!!!
28 бер. 2016

ВІТАЄМО Куликова Артура, учня 11-А класу, який посів І місце!
22 бер. 2016

Чемпіонат Харківської області з карате за версією JKS

Вітаємо переможців та призерів Чемпіонату Харківської області з карате і побажаємо спортсменам нових перемог на найближчих змаганнях у нашому місті та Україні.
21 бер. 2016

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС-ЗАХИСТ МАН

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
18 бер. 2016

Майстер-клас вчителя музичного мистецтва

17 березня 2016 року на базі Харківської гімназії №55 відбувся майстер-клас вчителя музичного мистецтва Гребеннюкової Галини Василівни.