26 трав. 2017

Вітання Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса з закінченням навчального року

Зі святом Останнього дзвоника випускників, учнів, батьків та вчителів привітав Харківський міський голова Геннадій Кернес
26 трав. 2017

Вітання Голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної

Зі святом Останнього дзвоника випускників, учнів, батьків та вчителів привітала Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична
25 трав. 2017

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ З КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ ТА АНІМАЦІЇ

У 2017 році учні гімназії взяли активну участь у обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області та показали високі результатм.
24 трав. 2017

СВЯТО " ГОРДІСТЬ ГІМНАЗІЇ - 2017"

За підсумками 2017/2018 навчального року учні – призери конкурсів, турнірів, олімпіад та спортивних змагань отримали грамоти та подяки. 10 учнів отримали стипендію депутата Харківської міської ради Косінова С.А. "Відмінник освіти".
18 трав. 2017

День вишиванки

Сьогодні в гімназії відзначили Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято спонукало учнів та педагогів гімназії сьогодні мати особливо урочистий вигляд, одягнувши вишиванки.
15 трав. 2017

Міські змагання шкільних спортивних ліг

12 травня 2017 року у Палаці спорту «Локомотив» імені Г.М.Кірпи відбулося урочисте закриття змагань шкільних спортивних ліг. Серед переможців міських змагань є учні гімназії.
13 трав. 2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

12 травня для учнів було проведено Єдиний урок безпеки дорожнього руху під гаслом "Безпека на дорозі - безпека життя".
11 трав. 2017

Вітаємо призерів чемпіонату Харківської області з карате JKS «Перший крок»!

06 травня 2017 року пройшов чемпіонату Харківської області з карате JKS «Перший крок»
5 трав. 2017

Районний конкурс серед школярів «Прапороносці-2017»

04.05.2017 команда гімназії у складі учнів 8-А класу взяла участь у районному конкурсі серед школярів «Прапороносці-2017».
28 квіт. 2017

Вітаємо призерів!

Команда Харківської гімназії № 55 "Трикутник безпеки" зайняла ІIІ місце в міському етапі Всеукраїнського зльоту загонів юних інспекторів руху.